My Little Pony: Pony Life – nový seriál

13 Lis

Tak a je to tady. Počínaje dneškem nám byl odhalen název a zveřejněný také obrázky z nově chystaného seriálů. Jak už odhaluje titulek, seriál dostal název My Little Pony: Pony Live.

Jedná se o zcela novou animovanou sérií, produkovanou společnosti Allspark Animation a která by se měla začít vysílat někdy v příštím roce. Sérií má doplnit robustní produktová řada, která má být dostupná u vybraných prodejců.

Postavy “Mane 6”, které si fanoušci oblíbili, díky Friendship is Magic, se vrací se zcela novým designem, který je inspirovaný animací ve stylu chibi. Tato nová série, přinese úplně nový obsah na Discovery Family a Discovery Family GO a součástí budou také krátká videa, zveřejňovaná na oficiálním Youtube kanálu.  Co určitě potěší všechny fanoušky je to, že tento nový seriál má stejně daberské obsazení, jako původní MLP: FiM. Tento nový vzhled naších oblíbených poníků odstartuje již tuto zimu, novou řadou produktů, které mají odhalit kouzlo přátelství s těmito zábavnými postavami a tajemnými lektvary, které jsou součástí animované série. Tato nová příběhová linka nám odhalí nové magické zážitky více než kdy předtím, díky těmto kouzelným a tajemným lektvarům. Tento nový seriál se více dívá na tu legračnější stránku přátelství a většina epizod by měla být ve stylu “SLICE OF LIFE” .  Popis z ní určitě zajímavě a uvidíme naše oblíbené poníky, zase tak trochu z jiného úhlu pohledu. Jenom si myslím, že většině fanoušků, bude chvíli trvat než si zvyknou na tuto novou podobu. Za mě musím říct, že se mi docela i líbí, ale každopádně jak to nakonec dopadne. Já tomu určitě šanci dám. Co vy jaký máte na tento nový seriál a hlavně na novou podobu poníků názor. Napište do komentářů.

Zdroj: Equestria Daily